towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Aculon A211 8-18x42 - powiększa obraz od 8 do 18 razy
Mniejszy przedstawiciel lornetek Aculon A211 o zmiennym powiększeniu w zakresie od 8 do 18 razy. Szeroka regulacja przybliżenia sprawia, że ta lornetka dobrze spisze się w wszechstronnych zastosowaniach amatorskich. Użyte w niej rozwiązania optyczne zapewniają nienaganną jakość obrazu pod względem kontrastowości jak i ostrości. Wysoka jakość wykonania zapewnia odporność na niekorzystne warunki pogodowe podczas obserwacji.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8-18x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Kątowe pole widzenia | 4.6° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 42 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 13 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 163 x 185 mm |
| Waga | 825 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA817SA |
| Kod EAN | 4571137585129 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.