towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Aculon A211 7x50 - idealny obraz o świcie i zmierzchu
Najbardziej klasyczny przedstawiciel rodziny lornetek z serii Aculon A211. Powiększenie 7x i duża średnica obiektywu 50 mm gwarantuje świetne osiągi przy obserwacjach o zmierzchu czy o poranku. Aculon 7x50 jest doskonałym wyborem dla początkujących obserwatorów przyrody i ptaków. Wysokiej jakości obraz jest zasługą obecności asferycznych elemntów w okularze lornetki a także wielowarstwowych powłok antyodbiciowych. Wytrzymała i ogumowana obudowa sprawia, że lornetka jest solidna i trwała w użytkowaniu.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 7x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6.4° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 7.1 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 8 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 180 x 197 mm |
| Waga | 905 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA813SA |
| Kod EAN | 4571137585082 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.