towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Aculon A211 7x35 - kompaktowa - gwarancja wyraźnego obrazu
Najbardziej kompaktowy przedstawiciel rodziny Aculon A211. Została wyposażona w asferyczne soczewki w okularach, które skutecznie korygują zniekształcenia na brzegach obrazu. Regulowane, obrotowo - przesuwne muszle oczne umożliwiają odpowiednie przystawienie lornetki do oka. Obudowa pokryta gumą zapewnia pewny chwyt i zabezpiecza przed wstrząsami a także wyśliźnięciem z rąk. Dzięki dużej średnicy obiektywów i wielowarstwowych powłok antyodblaskowych lornetka zapewnia kontrastowy i wyraźny obraz. Szczególnie polecana do zastosowań turystycznych, gdzie niska waga i kompaktowe rozmiary mają znaczenie. Wyposażona jest w komplet dekielków, pasek i miękki futerał.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 7x |
| Średnica obiektywu | 35 mm |
| Kątowe pole widzenia | 9.3° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 118 x 185 mm |
| Waga | 685 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA810SA |
| Kod EAN | 4571137585051 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.