towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Aculon A211 16x50 – duże powiększenie
Potężne 16-krotne powiększenie pozwala na bardzo szczegółowe obserwacje odległych obiektów. Duże soczewki obiektywowe o średnicy 50 mm umieszczone w lornetce Nikon Aculon A211 16x50 poprawiają zdolność zbierania światła, dzięki czemu odległe widoki pozostają jasne i ostre, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Lornetkę można zamontować na statywie z adapterem (jest w zestawie) co umożliwia długie obserwacje.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 16x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 4.2° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 3.1 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 9 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 179 x 197 mm |
| Waga | 925 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA816SA |
| Kod EAN | 4571137585112 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.