towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Aculon A211 12x50 - imponujące powiększenie obrazu
Nikon Aculon 12x50 to lornetka, która oferuje duże przybliżenie widoku. Daje możliwość komfortowej obserwacji mocno oddalonych obiektów. Zastosowane w niej rozwiązania optyczne takie jak: powłoki wielowarstwowe soczewek i asferyczne elementy w budowie okularu zapewniają ostry i kontrastowy obraz. Solidne spasowanie i wykonanie obudowy daje gwarantuje pewność użytkowania. W przypadku dłuższych obserwacji lornetkę możemy umieścić na statywie za pomocą odpowiedniego gniazda.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 12x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 5.2° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 4.167 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 8 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 179 x 197 mm |
| Waga | 910 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA815SA |
| Kod EAN | 4571137585105 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.