towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Aculon A211 10x50 – uniwersalna lornetka
Dzięki dużemu powiększeniu i dużym obiektywom lornetka Nikon Aculon A211 10x50 jest idealnym urządzeniem do obserwacji przyrody i turystyki. Obiektywy 50 mm pomagają zapewnić jasny i wyraźny obraz, nawet w trudnych sytuacjach, takich jak świt lub zmierzch, lub podczas obserwacji w gęstym lesie. Wielowarstwowe soczewki asferyczne z powłoką antyrefleksyjną, zapewniają obrazy o wysokim kontraście ze zwiększoną głębią ostrości bez zniekształceń krawędzi i wiernym odwzorowaniem kolorów.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6.5° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 7 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 179 x 197 mm |
| Waga | 900 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA814SA |
| Kod EAN | 4571137585099 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.