towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Action EX 8x40 CF - niewielka lornetka o dużej ostrości obrazu
Niewielka, porropryzmatyczna lornetka z uznanej serii Action EX. Swoją odporność na niekorzystne warunki pogodowe zawdzięcza szczelnej i wypełnionej azotem budowie. Mechanizm centralnego ostrzenia w szybki sposób pozwala na ustawienie ostrości na pożądanym obiekcie. Czytelny, kontrastowy obraz to zasługa wielowarstwowych powłok antyodblaskowych jak i asferycznych szkieł w okularze lornetki.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 40 mm |
| Kątowe pole widzenia | 8.2° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 138 x 187 mm |
| Waga | 855 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA661AA |
| Kod EAN | 4571137580384 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.