towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Action EX 16x50 CF - kontrast i ostrość bez zniekształceń
Propozycja dla osób poszukujących lornetki o dużym powiększeniu i jednocześnie akceptowalnym rozmiarze i wadze. Jak każdy przedstawiciel linii Action EX model 16x50 jest w pełni uszczelniony. Obecność powłok antyrefleksyjnych i asferycznych soczewek sprawia, że obraz obserwowany jest kontrastowy, ostry, bez zniekształceń na brzegach. Z racji dużego powiększenia w zestawie sprzedażnym znajdujemy złącze statywowe ze znormalizowanym gwintem 1/4”. Za pewność trzymania odpowida pokryta specjalną gumą obudowa lornetki.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 16x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 3.5° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 3.125 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 7 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 177 x 196 mm |
| Waga | 1040 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA665AA |
| Kod EAN | 4571137580421 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.