towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon 7x50CF WP Global Compass - z pryzmatami porro i kompasem
Nikon 7x50CF WP Global Compass z wbudowanym kompasem to odporna na warunki atmosferyczne lornetka, która równie dobrze sprawdza się na morzu, jak i na lądzie. Z konstrukcją porropryzmatyczną oraz nowoczesnym układem optycznym zapewnia powiększenie 7x i wysoki komfort obserwacji. Obudowa WP Global Compass została pokryta antypoślizgowym, gumowym pancerzem, który ułatwia obsługę w mokrych warunkach lub w rękawiczkach. Dołączony pływający pasek na szyję zapobiegnie zatonięciu.

Nikon 7x50CF WP Global Compass - lornetka nie tylko dla żeglarzy
Lornetka Nikon 7x50CF WP Global Compass wykorzystuje konstrukcję porropryzmatyczną i charakteryzuje się współczynnikiem powiększenia 7x - czyli złoty żeglarski standard, zapewniający szerokie pole widzenia, stabilny obraz i powiększenie optymalne do śledzenia innych łodzi, znaków nawigacyjnych oraz innych sygnałów, nawet przy wzburzonym morzu. Dzięki nowoczesnemu torowi optycznemu i wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań lornetka Global Compass zapewnia komfort użytkowania i doskonałą jakość obserwacji z ostrym obrazem w całym polu widzenia. Frontowe soczewki o średnicy 50mm, dobra jasność względna i zaawansowane powłoki antyodblaskowe gwarantują świetne rezultaty w dowolnych warunkach. Ogromnym atutem Nikon 7x50CF WP Global Compass jest wbudowany kompas, umożliwiający precyzyjne wyznaczanie kierunków świata, zarówno na półkuli północnej, jak i południowej.

Lornetka Nikon 7x50CF WP Global Compass - odporna na każde warunki
Nikon 7x50CF WP Global Compass bez problem wytrzyma każdą przygodę, która może zdarzyć się podczas długich wędrówek lub żeglowania. Odporna na uderzenia i wstrząsy obudowa została pokryta miłym w dotyku gumowanym tworzywem, dzięki czemu przyjemnie się ją trzyma, zarówno w upalne dni, w mrozie jak i podczas szkwału. Korpus lornetki został wypełniony azotem i zabezpieczony uszczelnieniami o-ring, co sprawia, że Nikon 7x50CF jest w pełni odporna na zaparowanie i wodoszczelna (do 1 m przez 5 minut). Wygodne pokrętło ogniskowania ułatwia precyzyjną regulację ostrości, także w grubych rękawiczkach. Dzięki dużemu odsunięciu źrenicy wyjściowej nawet osoby noszące okulary z łatwością obejmą wzrokiem całe pole widzenia. W komplecie z lornetką znajdziesz żółty nylonowy pasek pływający, który uratuje lornetkę, jeśli przypadkowo wypadnie za burtę.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 7x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7.2° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 7.1 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 10 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Wymiary | 193 x 202 mm |
| Waga | 1130 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA819WA |
| Kod EAN | 018208160266 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.