towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon 4X10 DCF burgund
Wyjątkowo lekka i smukła lornetka z pryzmatami dachowymi o grubości zaledwie 19 mm. Wyposażona w wielowarstwowo powlekane soczewki zapewnia jasny i kontrastowy obraz. Bardzo prosta w obsłudze, nie wymaga korekcji dioptrażu. Idealnie pasuje do obserwacji w teatrze czy galerii sztuki. Jej klasyczna i zarazem stylowa obudowa przypadnie do gustu szerokiej gamie użytkowników.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czerwony |
| Powiększenie | 4x |
| Średnica obiektywu | 10 mm |
| Kątowe pole widzenia | 10° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 2.5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 1.2 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Wymiary | 52 x 93 x 19 mm |
| Waga | 65 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA752AA |
| Kod EAN | 18208087372 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.