Laptop HP Victus 15 i5-12450H/16GB/512/ Win 11 Home
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laptop HP Victus 15-fa0129nw 6Y7X3EA 15.6" 144 Hz / i5-12450H / 16 GB / 512 GB SSD / RTX 3050 Ti 4 GB / Windows 11 Home / Mica Silver
Teraz możesz się cieszyć najwyższym poziomem wydajności podczas grania – na smukłym i lekkim komputerze przenośnym o niesamowicie długim czasie pracy na akumulatorze. Zapomnij o kompromisach związanych z graniem na laptopie dzięki NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti. Wznieś się na wyższy poziom mocy kart graficznych RTX drugiej generacji, dzięki laptopom z GeForce RTX 3050 Ti. Są one wspierane przez wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Ampere z nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor i multiprocesorami strumieniowymi, które umożliwiają korzystanie z kart graficznych z funkcją ray-tracing i najnowocześniejszych funkcji sztucznej inteligencji, takich jak NVIDIA DLSS. Laptopy GeForce z nową technologią Max-Q trzeciej generacji wykorzystują sztuczną inteligencję i nowe optymalizacje systemowe, dzięki czemu są bardziej wydajnymi laptopami do gier w nowych i innowacyjnych obudowach.
Laptop z Windows 11
System Windows 11 zapewnia spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoje pasje dzięki nowym doświadczeniom. Począwszy od odświeżonego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomościami, grami i treściami – Windows 11 to miejsce, w którym można myśleć, wyrażać siebie i tworzyć w naturalny sposób.
Wyświetlacz FHD z technologią IPS
Ciesz się krystalicznie czystym obrazem pod każdym kątem. Szerokie kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 zawsze zapewniają doskonały widok na Twoje ulubione treści. Korzystając z technologii DC Dimming regulującej jasność poprzez kontrolowanie dostarczanego prądu zamiast standardowego podświetlenia, możemy wyeliminować migotanie ekranu, zapewniając większy komfort podczas oglądania wyświetlanego obrazu.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| Seria | Victus |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Antyrefleksyjna |
| Procesor | Intel Core i5 (8 rdzeni, 12 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | 1.5 GHz / 4.4 GHz (bazowe/turbo) |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | akumulator litowo-jonowy 70 Wh |
| Łączność | LAN (RJ-45) 10/100/1000 , WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | Ethernet, HDMI, Mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.1 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wymiary | 35,79 × 25,5 × 2,35 cm |
| Waga | 2,29 kg |
| Dodatkowe informacje | czytnik kart pamięci SD, podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 6Y7X3EA |
| Kod producenta (EAN) | 196786759796 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.