Laptop HP Victus 15 Intel Core i5/16GB/512/ FreeDOS
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
HP Victus 15-fa0122nw - doskonały laptop gamingowy
HP Victus nie jest tylko eleganckim urządzeniem. To prawdziwa bestia, kiedy chodzi o wydajność. Procesor Intel® Core™ 12. generacji, nowoczesna karta graficzna i 16 GB pamięci RAM gwarantują płynną grę, nawet w najbardziej wymagających tytułach.
HP Victus 15-fa0122nw - multifunkcjonalny laptop gamingowy
HP Victus to laptop, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Od usprawnionego układu chłodzenia, po kamerę HD, ten laptop gamingowy jest gotowy na każde wyzwanie. Dodatkowo, dzięki karcie MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2×2) z modułem Bluetooth® 5.3 Combo, możesz cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem internetowym.
Pojemny akumulator
HP Victus to laptop, który nie zawiedzie Cię w kluczowym momencie. Dzięki baterii, która pozwala na 8 godzin i 15 minut pracy, możesz cieszyć się długimi sesjami grania bez przerwy na ładowanie. A jeśli bateria się wyczerpie, funkcja szybkiego ładowania pozwoli Ci naładować ją do 50% w zaledwie 30 minut.
Laptop HP Victus 15-fa0112nw - wydajność na maksa
Za doskonałe osiągi HP Victus 15-fa0112nw odpowiada wydajny Intel Core 12. generacji, nowoczesna karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050Ti i 16 GB pamięci RAM. To zestaw, który zapewni odpowiednią ilość klatek na sekundę nawet w najnowszych, wymagających tytułach. Podczas przeglądania sieci, prac w programach biurowych czy nawet obróbki zdjęć warto przełączyć się na podstawowy układ graficzny Intel UHD Graphics, wydłużając czas pracy na akumulatorze.
Laptop HP Victus15-fa0122nw - obraz i dźwięk na najwyższym poziomie
HP Victus to laptop, który zapewnia nie tylko wydajność, ale także jakość obrazu i dźwięku. Ekran FHD (1920 × 1080) IPS 144 Hz o przekątnej 39,6 cm (15,6″) zapewnia płynny i szczegółowy obraz, a system dźwięku B&O; Dwa głośniki; HP Audio Boost gwarantuje czysty i mocny dźwięk.
Szybki i niezawodny
Karta sieciowa Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2×2) Wi-Fi® z modułem Bluetooth® 5 zapewnia szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Laptop obsługuje również technologię MU-MIMO i Modern Standby, co pozwala na szybkie i efektywne przesyłanie danych.
Bezpieczeństwo i ochrona
HP Victus to laptop, który zapewnia nie tylko wydajność, ale także bezpieczeństwo i niezawodność. Dzięki obsłudze układowego modułu Trusted Platform Module (TPM), Twoje dane są zawsze bezpieczne. Ponadto, 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja daje Ci pewność, że w razie jakichkolwiek problemów, otrzymasz niezbędną pomoc.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| System operacyjny | Brak systemu |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Procesor | Intel Core i5 (8 rdzeni, 12 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | maks. 4,4 GHz z technologią Intel® Turbo Boost |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 PCIe |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3-ogniwowy akumulator litowo-jonowy 41 Wh |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.2 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wymiary | 35,7 x 2,3 x 25,5 cm |
| Waga | 2,29 kg |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci microSD, wbudowane głośniki, wbudowana kamera HP |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 75L40EA |
| Kod producenta (EAN) | 197029327000 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.