Laptop HP ProBook 445 G8 14 Ryzen 7 5800U/8 GB/512/ Win 10 Pro
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laptop HP ProBook 445 G8 4K7S9EA 14" / Ryzen 7 5800U / 8 GB / 512 GB SSD / Windows 10 Pro / pike silver aluminium
HP ProBook 445 G8 4K7S9EA to bardzo wydajny i nowoczesny 14-calowy laptop zaprojektowany jako rozwiązanie dla dynamicznych firm. Seria przeznaczona jest do szerokiego zakresu zastosowań biznesowych - sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność, funkcjonalność i design.
Doskonały ekran IPS
Smukła i lekka konstrukcja laptopa HP ProBook 445 G8 to niejedyne jego zalety. Doskonałości dopełnia efektowny ekran z wąskimi ramkami i matrycą IPS o przekątnej 14 cala oraz antyrefleksyjną powłoką, który zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz mnóstwo miejsca na pracę czy strumieniowe przesyłanie materiałów.
Laptop HP ProBook 445 G8 dla celów biurowych
Laptop HP ProBook 445 G8 jest wprost stworzony do pracy biznesowej. Możesz do niego swobodnie podłączyć zarówno projektor, jak i inne urządzenia peryferyjne. To wszystko za sprawą trzech portów SuperSpeed USB-A o przepustowości 5 Gb/s, jednego portu RJ-45, jednego gniazda combo, jednego portu HDMI 1.4b oraz jednego gniazda zasilacza sieciowego.
Solidna bateria
Pracuj swobodnie przez cały dzień dzięki energooszczędnym podzespołom, soldnej baterii oraz systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP. Wbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) 2.0 oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| Seria | ProBook |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 14,2" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Antyrefleksyjna |
| Procesor | AMD Ryzen 7 5800U (8 rdzeni, 16 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | 4,4 GHz |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 |
| Karta graficzna | AMD Radeon |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3-ogniwowa litowo-jonowa 45 Wh |
| Łączność | LAN (RJ-45) 10/100/1000 , WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | Ethernet, HDMI, Mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.1 3 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wymiary | 32,19 × 21,39 × 1,99 cm |
| Waga | 1,37 kg |
| Dodatkowe informacje | wbudowane: głośniki, kamera, mikrofon; klawiatura podświetlana |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 4K7S9EA |
| Kod producenta (EAN) | 196337197824 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.