Laptop HP Pavilion 15 Intel Core i5/16GB/512/Win 11 Home
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
HP Pavilion 15" 15-eg2222nw - Twoje mobilne biuro
HP Pavilion 15" to kompaktowy laptop, który pozwoli Ci pracować skąd tylko zechcesz. Wyposażony w wydajny procesor Intel® ten laptop jest idealny do pracy, nauki i rozrywki.
Moc procesora Intel
HP Pavilion 15" to laptop, który nie pozwoli Ci zwolnić tempa. Dzięki wydajnemu procesorowi Intel Core i5, ten laptop poradzi sobie z każdym zadaniem, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, w szkole, czy na wakacjach.
Laptop HP Pavilion - pamięć dla płynnej pracy
HP Pavilion 15" to laptop, który zapewnia Ci wystarczającą ilość pamięci do płynnej pracy. Z 16 GB pamięci DDR4-3200 MHz RAM (2 × 8 GB), ten laptop poradzi sobie z wieloma zadaniami jednocześnie, umożliwiając Ci efektywną pracę bez opóźnień. Pamięć masowa to kolejny atut tego laptopa. Dysk SSD o pojemności 512 GB zapewnia szybki dostęp do Twoich plików i danych, umożliwiając Ci szybkie uruchamianie aplikacji i gier. Dzięki technologii PCIe® NVMe™, ten dysk SSD jest jeszcze szybszy niż tradycyjne dyski SSD, co przekłada się na jeszcze lepszą wydajność.
Mobilność i wytrzymałość
HP Pavilion 15" to laptop, który jest zawsze gotowy do działania. Jego kompaktowe wymiary i długi czas pracy na akumulatorze, a także funkcja szybkiego ładowania HP Fast Charge, pozwalają Ci pracować skąd tylko zechcesz, bez obaw o brak energii.
Doskonała jakość rozrywki
HP Pavilion 15" to laptop, który zapewnia nie tylko wydajność, ale także doskonałą jakość rozrywki. Dzięki ekranowi z funkcją Flicker-free i mikrokrawędziom, a także głośnikom B&O, możesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, niezależnie od tego, czy oglądasz film, grasz w grę, czy przeglądasz internet.
Aplikacje HP dla wydajnej pracy
HP Pavilion 15" to laptop, który pomaga Ci być jeszcze bardziej produktywnym. Dzięki aplikacjom HP, takim jak HP Audio Switch, HP Support Assistant, HP Connection Optimizer, HP Command Center, HP QuickDrop, MyHP, OMEN Gaming Hub, HP Palette, HP Enhanced Lighting, możesz dostosować laptop do swoich potrzeb i zwiększyć swoją wydajność.
Bezpieczeństwo i niezawodność
HHP Pavilion 15" to laptop, który dba o Twoje bezpieczeństwo. Dzięki obsłudze modułu Trusted Platform Module (TPM), Twoje dane są zawsze bezpieczne. Ponadto, 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja daje Ci pewność, że w razie jakichkolwiek problemów, otrzymasz niezbędną pomoc.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| Seria | Pavilion |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Antyrefleksyjna |
| Procesor | Intel Core i5 (10 rdzeni, 12 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | maks. 4,4 GHz z technologią Intel® Turbo Boost |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 PCIe |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3-ogniwowy akumulator litowo-jonowy 41 Wh |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, Mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 2.0 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wymiary | 36 x 1,8 x 23.4 cm |
| Waga | 1,74 kg |
| Dodatkowe informacje | Kamera HP Wide Vision HD 720p z redukcją szumów i wbudowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, system dźwięku B&O; dwa głośniki; HP Audio Boost |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 75L35EA |
| Kod producenta (EAN) | 197029326973 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.