Laptop HP Envy 13 i7-1065G7/8GB/512/Win 10 Home
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laptop HP Envy 13-aq1014nw 155F4EA 13,3" / i7-1065G7 / 8GB / 512GB SSD / Windows 10 Home / Nightfall Black & Walnut Wood
Poczuj spokój ducha bez względu na to, w jakim miejscu pracujesz. Lekki, wydajny i wyposażony w inteligentne funkcje zabezpieczeń - laptop HP ENVY z ekranem o przekątnej 33,8 cm (13,3″) został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu komfortu obsługi w podróży. Dzięki najnowszym zabezpieczeniom, bardzo smukłej konstrukcji i zaawansowanym możliwościom rozrywki prywatność i dane pozostają bezpieczne - zarówno w domu, jak i w podróży.
Zaprojektowany z myślą o prywatności
Chroń swoją prywatność dzięki wbudowanemu wyłącznikowi kamery internetowej komputera. Zintegrowany czytnik linii papilarnych umożliwia bezproblemowe logowanie, a rozwiązanie HP BIOS Recovery chroni Twój komputer przed awariami.
Kultowy i jedyny w swoim rodzaju wygląd
Od wyjątkowych materiałów po kultowy wygląd - ten komputer emanuje niezrównanym pięknem. Smukła i lekka konstrukcja dla osób w ciągłym ruchu oraz wzornictwo klasy premium, w tym znakomita podświetlana klawiatura, jednolity profil oraz głośniki z geometrycznym wzorem.
Wyższy poziom rozrywki
Wejdź na wyższy poziom rozrywki dzięki ekranowi o wysokiej rozdzielczości i ramce z mikrokrawędziami oraz systemowi dźwięku Bang & Olufsen. Cztery głośniki HP dostrojone we współpracy z ekspertami z Bang & Olufsen zapewniają głębokie, realistyczne brzmienie. Zanurz się w świecie dźwiękowych doznań.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| Seria | Envy |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Procesor | Intel Core i7 (4 rdzenie, 8 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | 1.3 GHz, 3.9 GHz (bazowe/turbo) |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 2400 MHz |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 |
| Karta graficzna | Intel Iris Plus Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 4-komorowa litowo-jonowa 53 Wh |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | Mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.1 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wymiary | 30,7 × 21,2 × 1,47 cm |
| Waga | 1,28 kg |
| Dodatkowe informacje | HP Sure View (ochrona prywatności), czytnik kart pamięci microSD, czytnik linii papilarnych, szybkie ładowanie akumulatora: 50% w ciągu 45 minut, podświetlana klawiatura wyspowa |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 155F4EA |
| Kod producenta (EAN) | 194850953514 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.