towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laptop HP 15s-eq2659nw 584Y2EA - Twoje narzędzie do zwiększania produktywności
Zapoznaj się z HP 15s-eq2659nw, laptopem stworzonym z myślą o podróżach i wydajnej pracy. Ten laptop nie tylko zwiększy Twoją produktywność, ale także zapewni Ci niezawodność i wydajność, które są niezbędne w dzisiejszym szybkim tempie pracy.
Lekki i smukły design, idealny dla podróżujących
HP 15s-eq2659nw to lekki i smukły laptop, który został zaprojektowany z myślą o podróżach. Dzięki wąskiej ramce o szerokości zaledwie 6,5 mm, możesz zobaczyć więcej swoich zdjęć, filmów i projektów na ekranie.
Wydajność i niezawodność
Ten laptop jest wyposażony w wydajny i niezawodny procesor AMD Ryzen 7, który pozwoli Ci realizować zadania nawet w najbardziej pracowitych dniach. Dodatkowo, pojemny dysk SSD 512 GB zapewnia jeszcze więcej miejsca na wszystkie Twoje zdjęcia, filmy i dokumenty.
Długa żywotność baterii i szybka praca
Laptop HP 15s-eq2659nw jest wyposażony w akumulator o długiej żywotności i technologię HP Fast Charge, która umożliwia pracę, oglądanie i utrzymanie łączności przez cały dzień. Zintegrowany, precyzyjny panel dotykowy z obsługą technologii wielodotykowej przyspiesza nawigację i zwiększa produktywność.
Laptop HP - aplikacje HP i bezprzewodowe łączność
Laptop jest wyposażony w szereg aplikacji HP, takich jak HP Audio Switch, HP Connection Optimizer i HP QuickDrop. Dodatkowo, karta sieciowa Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2×2) Wi-Fi z modułem Bluetooth 5 zapewnia szybką i stabilną łączność bezprzewodową.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Antyrefleksyjna |
| Procesor | AMD Ryzen 7 5700U (8 rdzeni, 16 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | maks. 4,3 GHz w trybie Boost |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 PCIe |
| Karta graficzna | AMD Radeon |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3-ogniwowy akumulator litowo-jonowy 41 Wh |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, Mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 2.0 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wymiary | 35,85 x 24,2 x 1,79 cm |
| Waga | 1,69 kg |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci SD, Kamera HP True Vision HD 720p z wbudowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 584Y2EA |
| Kod producenta (EAN) | 196337226524 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.
Ewa
Polecam firmę, wszystko sprawnie i zgodnie z zamówieniem Dziękuję