Laptop HP 402N6EA 15 Ryzen 5 5500U/8GB /512/Win10 Home
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Doskonała, przenośna konstrukcja HP 15s-eq2008nw 402N6EA 15,6"
Bądź tu i teraz, dbając o to, co dla Ciebie ważne. Laptop HP 15s-eq2008nw to doskonały wybór - jego pojemny akumulator pozwoli Ci na godziny pracy bez dodatkowego ładowania, a jego smukły wygląd i mała waga przekona Cię, że jest on fantastycznym kompanem do podróży. Streamuj z każdego miejsca na świecie, błyskawicznie realizuj zadania, przeglądaj internet bez ograniczeń z HP!
Mobilny laptop HP 15s-eq2008nw z przekątną 15,6 cala
Smukła i lekka konstrukcja czyni HP 15s-eq2008nw jeszcze ciekawszycm i mobilniejszym urządzeniem. Cienka ramka o grubości zaledwie 6,5 mm w połączeniu z imponującym ekranem sprawiają, że zobaczysz jeszcze więcej ważnych szczegółów. Laptop HP to doskonałe narzędzie do pracy z każdego zakątka świata.
Niesamowicie wydajny akumulator w HP 15s-eq2008nw
Fantastyczny akumulator który znalazł się w tej konstrukcji, pozwoli Ci na długie godziny pracy bez dodatkowego ładowania. Jeśli lubisz poczucie, że nic Cię nie ogranicza - to zdecydowanie doskonały wybór! Pracuj, oglądaj filmy i seriale lub po prostu pozostań w kontakcie z innymi przez cały dzień bez zmartwień o niski poziom baterii. Precyzyjny touchpad z funkcją obsługi wielodotykowej ułatwia nawigację i zwiększa poziom produktywności, niezależnie od tego co robisz w danym momencie.
Współpraca HP 15s-eq2008nw z doskonałym procesorem AMD Ryzen
Model HP 15s-eq2008nw w swoim wnętrzu posiada procesor AMD Ryzen oraz genialną pamięć masową typu flash. To połączenie zapewnia doskonałą ilość mocy nawet podczas wykonywania najbardziej wymagających zadań. HP z łatwością poradzi sobie z każdym procesem i aplikacjami. Wybierz laptop HP 15s-eq2008nw i ciesz się korzyściami na długi czas.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Antyrefleksyjna |
| Procesor | AMD Ryzen 5 5500U (6 rdzeni, 12 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | maks. 4,0 GHz |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 |
| Karta graficzna | AMD Radeon |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3-ogniwowa litowo-jonowa 41 Wh |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.1 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wymiary | 35,85 × 24,2 × 1,79 cm |
| Waga | 1,69 kg |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci microSD, wbudowane głośniki, wbudowana kamera HP True Vision 720p z wbudowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, szybkie ładowanie akumulatora: 50% w ciągu 45 minut |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 402N6EA |
| Kod producenta (EAN) | 195908682646 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.