towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lampa błyskowa Godox Ving V850III - wszechstronność i kontrola
Nowa wersja lampy reporterskiej V850III wprowadza szereg zmian, które czynią ją jeszcze bardziej wydajną i przyjazną dla użytkownika. To idealne rozwiązanie dla fotografów, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu w trakcie intensywnych sesji fotograficznych. V850III, będąc mocną i zaawansowaną lampą manualną, daje Ci pełną kontrolę nad oświetleniem.
Innowacyjna elastyczność
Trzecia generacja lampy V850III wyróżnia się zwiększonym zakresem pochylenia od -7° do 120° oraz możliwością obrotu w poziomie od 0° do 330°. Te ulepszenia pozwalają na znacznie bardziej efektywne kierowanie wiązką światła, co jest kluczowe przy pracy z lampą zarówno na aparacie, jak i poza nim.
Wysoka wydajność akumulatora
Model V850III został wyposażony w ulepszony akumulator Li-ion, kompatybilny z modelem V860III. Wymienność akumulatorów zapewnia wygodę i efektywność w pracy w terenie. Oferuje on około 450 błysków przy pełnej mocy i szybki czas ładowania do 1,5 sekundy.
Intuicyjne sterowanie
Panel sterujący V850III, wzorowany na nowszych modelach Godox, zapewnia prostotę i szybkość obsługi. Jego intuicyjny design umożliwia łatwe opanowanie lampy, pozwalając skupić się na fotografowaniu, nie na ustawieniach sprzętu.
Uniwersalność i kompatybilność
Lampa V850III z wbudowanym odbiornikiem/nadajnikiem systemu X Godox 2.4GHz może pracować zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik, współpracując z innymi lampami i nadajnikami Godox. Dzięki opcjonalnemu nadajnikowi umożliwia szybką synchronizację do 1/8000s oraz wyzwalanie radiowe. Dodatkowo, jako lampa multi-systemowa, V850III pozwala na manualną kontrolę mocy światła, zapewniając mocną i efektywną pracę w konkurencyjnej cenie.
Specyfikacja
| Liczba przewodnia | 60 m (@200mm) |
| Zasięg | 100 m |
| Zoom | 20-200mm |
| Czas błysku | 1/300 -1/20000s |
| Liczba kanałów | 32 |
| Liczba grup | 5 |
| Sterowanie bezprzewodowe | X Godox 2.4GHz |
| Zasilanie | Bateria litowo-jonowa 7.2V/2600mAh |
| Wydajność / liczba błysków | 450 |
| Czas ładowania | 1,5 s. |
| Regulacja położenia głowicy | Od 0° do 330° w poziomie i od -7° do 120° w pionie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dołączone akcesoria | Akumulator, ładowarka wraz z kablami, podstawka, etui |
| Kod sklepu (SKU) | FT_008796 |
| Kod EAN | 6952344221419 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.