towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Godox V350
Mała i lekka lampa błyskowa o liczbie przewodniej 36, która idealnie pasuje do aparatów bezlusterkowych oraz kompaktowych. Waży jedynie 200g a po zamontowaniu na aparat i skierowaniu głowicy do przodu ma jedynie 95 mm wysokości. Pomimo tak niewielkich rozmiarów jej głowica błyskowa obraca się w zakresie 270º w płaszczyźnie poziomej oraz 97º w pionowej. Pozwala to na dużą swobodę w odbijaniu światła błyskowego od sufitu i ścian niezależnie od zorientowania aparatu na zdjęcia w kadrze portretowym i poziomym.
Lampa posiada wbudowany bezprzewodowy nadajnik/odbiornik Navigator X.
W lampę wbudowany jest nadajnik systemu Navigator X, dzięki czemu może służyć jako sterownik (Master) dla innych lamp korzystających z systemy Navigator X. Jest też możliwe przełączenie do trybu Slave, w którym można sterować nią zdalnie z poziomu nadajnika Navigator X.
Godox V350 jest wyposażona w trzy tryby pracy. Pierwszym z nich (TTL), pozwala fotografować z wykorzystaniem automatycznego doboru mocy światła błyskowego i pracę z wykorzystaniem wszystkich trybów automatycznych i półautomatycznych dostępnych w aparatach fotograficznych. Druga opcja to tryb ręczny (manualny) z wyborem trybu S1 i S2. Trzeci tryb – stroboskopowy (Multi) świetnie sprawdza się podczas wykonywania efektownych zdjęć przy dłuższych czasach ekspozycji.
Lampa oferuje możliwość synchronizacji błysku z ultrakrótkimi czasami otwarcia migawki nawet do 1/8000s (HSS). Taką opcję docenią szczególnie osoby, które chcą wykorzystać lampę podczas sesji plenerowych, gdzie bardzo często trzeba się zmierzyć z intensywnym światłem zastanym.
Wbudowany zoom w trybie ręcznym i automatycznym pracuje w zakresie 24 – 105mm. W przypadku gdy konieczne jest oświetlenie szerszego planu można skorzystać z wbudowanego w głowicę dyfuzora szerokokątnego, który odpowiada ogniskowej ~15mm. Oprócz niego lampa zaopatrzona jest w odbłyśnik. Ponadto w zestawie dostarczana jest dodatkowa nakładka zmiękczająca światło, która przyda się np. podczas wykonywania zdjęć z palnikiem skierowanym na wprost. Fabryczny komplet dopełnia podstawka oraz poręczny pokrowiec.
Godox V350 to najnowsza wersja bardzo popularnego modelu Godox TT350. Lampa zachowuje wszystkie zalety poprzednika, dodatkowo zyskał nowy rodzaj zasilania, który nie tylko zwiększa wydajność lampy, ale i sprawia, że szybciej się ładuje.
W komorze baterii zlokalizowane jest złącze micro USB, które służy do aktualizacji oprogramowania wewnętrznego lampy.
Specyfikacja
| Liczba przewodnia | 36 |
| Zoom | 24-105 mm |
| Tryby błysku | 1/350 - 1/20 000 s |
| Czas błysku | 1/350 - 1/20 000 s |
| Tryb stroboskopowy | Tak |
| Liczba kanałów | 16 |
| Liczba grup | 3 |
| Zasilanie | Akumulator VB20 w komplecie |
| Wydajność / liczba błysków | Min. 500 pełnych błysków |
| Czas ładowania | 1.7 s |
| Tryby pracy | 3 |
| Wspomaganie AF | Tak |
| Regulacja położenia głowicy | Odchylenie pion: -7° - +90°, odchylenie poziom: 0° - 270° |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wyzwalanie: gorąca stopka, przycisk test, system X, opcje wyzwalania: TTL / Multi / M / S1 / S2 / Master / Slave, sterowanie mocą TTL, system X, z poziomu lampy, |
| Wymiary | 14 x 6 x 3.5 cm |
| Waga | 0.21 kg |
| Dołączone akcesoria | Stopka, dyfuzor, bateria Li-ion, ładowarka sieciowa, pokrowiec |
| Kod sklepu (SKU) | FT_005125 |
| Kod EAN | 6952344215036 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.