Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-901
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-901 do GoPro
Kompaktowa ładowarka Newell SDC-USB pomoże Ci utrzymać Twoje akumulatory AHDBT-901 do GoPro 9 w pełnej gotowości do użytku. Ładowarka Newell SDC-USB jest najmniejszym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że można ją łatwo spakować wraz z resztą sprzętu i zabrać ze sobą w każdą podróż. Jest zasilana z gniazda USB, wyposażona w trzy kanały ładowania oraz diodową sygnalizację statusu procesu.
Potrójna ładowarka Newell SDC-USB do AHDBT-901 - elastyczne zasilanie
Ładowarka Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-901 jest zasilana przez gniazdo USB, dzięki temu możliwe jest ładowanie przez laptopa, powerbank, zasilacze od smartfona oraz w samochodzie. O aktualnym stanie urządzenia informują diody LED - w trakcie ładowania świeci się na czerwono, zakończenie procesu sygnalizuje zmiana koloru diody na zielony.

Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-901 - 3 kanały ładowania i bezpieczeństwo
Ładowarka Newell posiada trzy niezależne kanały ładowania, dzięki czemu szybciej naładujesz posiadane akumulatory AHDBT-901. Zaawansowane kontrolery regulują parametry procesu ładowania, zabezpieczając przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbają o maksymalną żywotność akumulatorów.
Najważniejsze cechy ładowarki Newell SDC-USB
Kompatybilność: akumulatory AHDBT-901 do GoPro
Zasilanie: micro USB / USB-C 5 V, 2.1 A
Prąd ładowania: 3x 4.4 V, 700 mA
Trzy niezależne kanały ładowania
Wymiary ładowarki: 7 x 5.5 x 2.2 cm
Waga: 35 g
W zestawie: ładowarka, kabel USB / micro USB (brak zasilacza w zestawie)
Specyfikacja
| Przeznaczenie | GoPro Hero |
| Kompatybilność | Akumulatory AHDBT-901 |
| Zakres napięcia | 3x 4.4 V, 700 mA |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB / micro USB (brak zasilacza w zestawie) |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB / USB-C 5 V, 2.1 A |
| Wymiary | 7 x 5.5 x 2.2 cm |
| Waga | 35 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL2490 |
| Kod producenta (EAN) | 5907489642101 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.