Ładowarka sieciowa Somostel CG 3.0 SMS-A18 + kabel
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka sieciowa Somostel SMS-A18 kabel MICRO 18W QC3
Ładowarka do telefonu Fast Charger Kit od Somostel ładuje mobilne urządzenia czterokrotnie szybciej niż inne produkty tego typu. Już nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki naładują się przed porannym joggingiem lub bateria w służbowym telefonie osiągnie 100%, kiedy będąc w trasie czekasz na telefon od ważnego klienta.

Ładowarka sieciowa z kablem Micro USB Somostel - trwałość i solidność
Ładowarka, która wypada z niedomkniętej walizki na betonowy chodnik lub którą upuszczamy z ręki. Każdy z nas to zna. Solidna obudowa ładowarki do telefonu Somostel chroni urządzenie przed pęknięciami, i korozją. Dzięki temu masz pewność, że Twój sprzęt będzie służył Ci niezawodnie przez wiele lat.

Ładowarka Fast Charging Micro USB Somostel - bezpieczeństwo ładowania
Inteligentny system automatycznie blokuje ładowarkę, gdy bateria jest pełna. Dzięki temu nie musisz obawiać się o przegrzanie swoich urządzeń mobilnych.

Specyfikacja
| Typ ładowarki | Sieciowa |
| Liczba złączy | 1 |
| Moc | 18W |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 46 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Grubość | 22,8 mm |
| Dodatkowe informacje | Częstotliwość: 50/60, odporna na upadki i korozje, automatyczny system chroni urządzenia przed przegrzaniem |
| Kod sklepu (SKU) | SOM_AB90012 |
| Kod producenta (EAN) | 6096401172112 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.