Ładowarka samochodowa 3 USB 18W Somostel SMS-A48 biała
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka do samochodu SMS-A48 3 USB 18W Somostel biała
Samochodowa ładowarka Somostel z trzema wejściami USB raz na zawsze rozwiązuje problem ładowania wielu urządzeń mobilnych w czasie jazdy. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z innymi osobami czy chcesz naładować kilka sprzętów jednocześnie, dzięki ładowarce fast charger masz pewność, że wszystkie baterie będę wskazywały 100% naładowania.

Inteligentna ładowarka samochodowa Somostel Fast Charging
Inteligentna ładowarka do samochodu sama rozpoznaje urządzenie, do którego zostaje podłączona i sama dobiera moc ładowania. Dzięki temu nie musisz się martwić o bezpieczną pracę urządzenia. Dodatkowo sprzęt posiada zabezpieczenie przed prądem zwrotnym, a także przepięciami.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Samochodowa |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 3x USB |
| Moc | 18 W |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Kolor dominujący | Biały |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed zwarciem i przegrzaniem |
| Wysokość | 64 mm |
| Szerokość | 39 mm |
| Grubość | 48 mm |
| Kod sklepu (SKU) | SOM_AB90020 |
| Kod producenta (EAN) | 6097143310381 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.