Ładowarka Quadralite Reporter PowerPack 29
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka Quadralite Reporter PowerPack 29
Quadralite Reporter PowerPack 29 Charger to ładowarka litowo-jonowych akumulatorów PowerPack 29, które służą do zasilania lamp Reporter 200 TTL oraz Reporter 200 PRO TTL. Ładowarka wyposażona jest w czytelny, czterosegmentowy wskaźnik poziomu naładowania oraz szereg zabezpieczeń przeciwdziałających jego uszkodzeniu. Naładowanie w pełni wyczerpanego akumulatora zajmuje mniej niż 3 godziny. Ładowarka dostarczana jest wraz z przewodem zasilającym.
Cechy produktu
- Kompatybilność: akumulator Reporter PowerPack 29
- Prąd ładowania: 16.8V / 1.1A
- Prąd zasilania: 100-240V, 50/60Hz
- Czas ładowania akumulatora: 2.5-3h
- Czterosegmentowy wskaźnik poziomu naładowania
- W zestawie przewód zasilający
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Reporter PowerPack 29 |
| Kompatybilność | Akumulator Reporter PowerPack 29 |
| Zakres napięcia | 16.8V / 1.1A |
| Dołączone akcesoria | Przewód zasilający |
| Dodatkowe informacje | Czterosegmentowy wskaźnik poziomu naładowania, czas ładowania akumulatora: 2.5-3h |
| Wymiary | 114 x 60 x 35 mm |
| Waga | 155 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_004708 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698716448 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.