Ładowarka Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E
Ładowarka Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E pozwoli Ci na wygodne i szybkie naładowanie akumulatorów AA/AAA. Urządzenie jest w stanie jednorazowo ładować nawet do czterech baterii. Ładowarka jest kompatybilna z gniazdkami o napięciu 100-240 V co sprawia, że będziesz mógł bezproblemowo korzystać z niej w większości miejsc na świecie.
Bezpiecznie i wygodnie
Inteligentne podświetlenie LED przekazuje informację o stopniu naładowania akumulatora. Przy osiągnięciu pełnego naładowania podświetlenie automatycznie wyłączy się, sygnalizując gotowość do pracy baterii. Specjalny mechanizm zabezpieczający automatycznie wyłączy ładowarkę po 16 godzinach pracy.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | AA, AAA |
| Zakres napięcia | DC 2,4 V AA 250 mA x2 / AAA 120 mA x2 |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED, wyłącznik czasowy |
| Wymiary | 6,5 x 10,5 x 7,5 cm |
| Waga | 105 g |
| Kod sklepu (SKU) | 001565910000 |
| Kod producenta (EAN) | 5410853056676 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.