Ładowarka Newell Ultra Fast Type-C do akumulatorów NP-F, NP-FM
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Praktyczna bez względu na okoliczności
Niezależnie od pojemności i liczby używanych akumulatorów, w pewnym momencie będziesz musiał je naładować. I tu właśnie z pomocą przychodzi Newell Ultra Fast Type-C - zasilana przez USB, kompaktowa, profesjonalna ładowarka z czytelnym wyświetlaczem.

Wysoka prędkość ładowania
Ładowarka Newell Ultra Fast Type-C do akumulatorów NP-F, NP-FM oferuje prąd do 1500 mA, dzięki czemu możesz w szybszy sposób naładować swoje akumulatory. Dodatkowo zaawansowane kontrolery kontrolują parametry proces ładowania, chroniąc przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbając tym samym o maksymalną żywotność Twoich akumulatorów.
Sprawdzone rozwiązania
Ładowarka Newell Ultra Fast Type-C jest stosunkowo niewielkich rozmiarów. Przy wadze 59 g możesz go łatwo spakować z resztą swojego sprzętu i stanie się kompanem w każdej podróży. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi możesz w łatwy sposób sprawdzić stan naładowania każdego z akumulatora.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Sony |
| Kompatybilność | akumulatory NP-F, NP-FM |
| Zakres napięcia | 8,4 V; 1 x 1000 mA, 2 x 600 mA, 8,4 V; 1 x 1500 mA, 2 x 1000 mA |
| Dołączone akcesoria | W zestawie: ładowarka, kabel zasilający USB-A - USB-C |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: DC 5 V; 2.4 A, 9 V; 2 A |
| Wymiary | 12.5 x 5.5 x 1.8 cm |
| Waga | 90 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL2412 |
| Kod producenta (EAN) | 5907489642422 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.