Ładowarka Newell Ultra Fast do Sony NP-F i NP-FM
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell Ultra Fast do Sony NP-F i NP-FM
Ładowarka Newell Ultra Fast bezpiecznie naładuje Twoje akumulatory. Kompatybilna z bateriami Sony NP-F, NP-FM. Urządzenie jest wyposażone w duży, czytelny wyświetlacz, który informuje użytkownika o aktualnym stanie pracy. Ładowarka o mocy 1600 mA w mgnieniu oka naładuje potrzebny akumulator, dodatkowo posiada zabezpieczenia które chronią ogniwa przed niespodziewaną awarią. Urządzenie jest niesamowicie lekkie i kompaktowe - waży 133 g i z pewnością zmieści się do każdej torby lub plecaka fotograficznego. Bez problemu zabierzesz ją w podróż.

Newell w trosce o jakość i bezpieczeństwo
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane kontrolery procesu ładowania powodują, że ładowarka jest bezpieczna zarówno dla akumulatorów jak i użytkowników. Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami Nikon, Newell oraz innymi zamiennikami. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów. W zestawie znajduje się ładowarka oraz kabel AC.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Sony |
| Kompatybilność | Akumulatory NP-F i NP-FM |
| Zakres napięcia | 8,4 V ; 1,6 A |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: 100 V - 240 V ; 50/60 Hz, 15W (max) |
| Wymiary | 11,7 x 6,3 x 4,8 cm |
| Waga | 133 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL0467 |
| Kod producenta (EAN) | 5907489640718 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.