Ładowarka Newell Smart C8 do akumulatorów NiMH/Li-Ion
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell Smart C8 - ośmiokanałowa, uniwersalna ładowarka do akumulatorów
Newell C8 to praktyczna, ośmiokanałowa ładowarka, kompatybilna z większością cylindrycznych akumulatorów dostępnych w sprzedaży. Dzięki temu urządzeniu wszystkie akumulatory, których używasz do zasilania aparatów, lamp błyskowych, akcesoriów fotograficznych i innego sprzętu będą zawsze szybko i bezpiecznie naładowane. Duzy wyświetlacz LCD pokazuje napięcie, natężenie, czas ładowania, opór wewnętrzny oraz stan naładowania ogniwa, możesz więc z łatwością ustawić parametry i monitorować proces ładowania. Oryginalna konstrukcja obudowy pozwala na jednoczesne ładowanie nawet największych akumulatorów (typu C lub 22650).

Ładowarka Newell Smart C8 - pełna kontrola procesu ładowania
Newell Smart C8 zaskakuje możliwościami i prostotą obsługi. Ładowarka C8 automatycznie rozpoznaje typ akumulatora Li-ion 4.2 V i NiMH/NiCd 1.48 V. Akumulatory LiFEP04 oraz Li-ion 4.35 V nie są wykrywane automatycznie i ich typ trzeba wprowadzić ręcznie. W ustawieniach standardowych Smart C8 sama dobiera prąd ładowania zgodnie z charakterystyką ogniwa. Istnieje również możliwość manualnego ustawienia natężenia w przedziale od 100 mA do 1500 mA dla akumulatorów litowo-jonowych oraz od 100 mA do 1000 mA dla akumulatorów Ni-MH i Ni-CD. Newell Smart C8 jeszcze przed rozpoczęciem ładowania dokonuje pomiaru oporu wewnętrznego oraz szacuje pojemność ogniwa. Obie wartości są wyświetlane na ekranie LCD.
Ładowarka Newell Smart C8 - wyjątkowo kompatybilna i bezpieczna
Newell Smart C8 to produkt najwyższej jakości, obudowa wykonana z trwałych, ognioodpornych materiałów i skuteczne odprowadzanie ciepła zapewniają bezpieczną, wieloletnią eksploatację. Zabezpieczenia przed nieprawidłowym włożeniem i zwarciem oraz automatyczne zatrzymanie ładowania po zakończeniu procesu pozwala uniknąć przeładowania i dłużej korzystać z akumulatorów. Newell Smart C8 może też spróbować przywrócić do życia całkowicie rozładowane (o napięciu 0 V) ogniwa litowo-jonowe. Newell Smart C8 zaskakuje wyjątkową kompatybilnością. Może nią naładować akumulatory Ni-MH/Ni-Cd (1.48V): A, AA, AAA, AAAA, C oraz Li-ion (4.20V / 4.35V) / IMR / INR / ICR / LiFePO4: 10340, 10350, 10440, 10500, 12340, 12500, 12650, 13450, 13500, 13650, 14350, 14430, 14500, 14650, 16500, 16340(RCR123), 16650, 17350, 17500, 17650, 17670, 18350, 18490, 18500,18650, 18700, 20700, 21700, 22500, 22650, 25500, 26500, 26650.

Specyfikacja
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Producent | Canon |
| Kompatybilność | Canon EOS R |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Waga | 95 g |
| Dodatkowe informacje | Bezpośredni montaż na głowicach w systemie Arca Swiss, gwint statywowy 1/4” |
| Kod sklepu (SKU) | NL1922 |
| Kod EAN | 5907489640862 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Przeznaczenie | A, AA, AAA, AAAA, C |
| Kompatybilność | Większość akumulatorów cylindrycznych |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka C8 i zasilacz sieciowy |
| Wymiary | 185 x 141 x 35 mm |
| Waga | 375 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL1503 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891108880 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.