Ładowarka Newell SDC-USB do akumulatorów LP-E17
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Newell SDC-USB - do akumulatorów Canon LP-E17
Ultra kompaktowa ładowarka Newell SDC-USB to wyjątkowo użyteczny, gadżet, niezastąpiony szczególnie podczas fotografowania w plenerze. Dzięki zasilaniu przez port USB możesz naładować baterię za pomocą laptopa, powerbanka, ładowarki do smartfona lub gniazda zapalniczki w samochodzie. Ogniwa LP-E17 zasilają wiele popularnych aparatów Canon, między innymi modele EOS RP, EOS 77D, EOS 800D, EOS 750D, EOS 200D, EOS M5, EOS M6, EOS M3, EOS 760D, EOS M6 Mark II, EOS 850D, EOS 250D. Ładowarka Newell SDC-USB współpracuje z oryginalnymi akumulatorami Canon, Newell oraz innymi zamiennikami.
Ładowarka Newell SDC-USB do LP-E17 - małe urządzenie o wielkich możliwościach
Ładowarka Newell SDC-USB jest jednym z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku. Kompaktowy rozmiar i waga tylko 34g sprawiają, że bez trudu zmieścisz ją nawet do najmniejszej torby lub futerału foto. Wysoka jakość wykonania oraz zaawansowane układy monitorujące proces sprawiają, że urządzenie jest w pełni bezpieczne dla akumulatorów. Zielona dioda sygnalizuje aktualny stan procesu ładowania.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Canon |
| Kompatybilność | Akumulatory LP-E17 |
| Zakres napięcia | 8.4 V, 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel zasilający micro USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB, 5 V, 2.1 A |
| Waga | 34 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL0048 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109146 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.