Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów NP-W126
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów NP-W126 FujiFilm
Kompaktowa ładowarka Newell jest przeznaczona do akumulatorów FujiFilm W126. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz diodzie sygnalizującej status ładowania korzystanie z niej jest niezwykle komfortowe.

Ładowanie bez ryzyka
Ładowarka Newell zasilana z portu USB pozwoli Ci naładować akumulator aparatu wszędzie. Ładowanie z USB to największa na rynku uniwersalność. Ładowarka Newell może być zasilana z ładowarki sieciowej, samochodowej, z komputera lub nawet standardowego powerbanka. Marka Newell działa na rynku od wielu lat i jest znana wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii jako sprawdzony producent ładowarek, akumulatorów oraz gripów. Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami FujiFilm, akumulatorami marki Newell oraz innymi zamiennikami.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fuji |
| Kompatybilność | Akumulatory NP-W126 |
| Zakres napięcia | DC 8,4 V; 600 mA |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie z portu USB |
| Wymiary | 4.8 x 8.4 x 2.2 cm |
| Waga | 34 g |
| Kod sklepu (SKU) | 5901891109207 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109207 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.