Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów LP-E10
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów LP-E10 Canon
Kompaktowa ładowarka Newell DC-USB pomoże Ci utrzymać Twoje akumulatory LP-E10 w pełnej gotowości do użytku. Ładowarka Newell DC-USB jest najmniejszym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że można ją łatwo spakować wraz z resztą sprzętu i zabrać ze sobą w każdą podróż.
Elastyczne zasilanie
Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów LP-E10 jest zasilana przez gniazdo USB, dzięki temu możliwe jest ładowanie przez laptopa, powerbank, zasilacze od smartfona oraz w samochodzie. Wbudowana dioda LED sygnalizuje stan procesu ładowania.

Wydajna i bezpieczna
Urządzenie Newell DC-USB zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane kontrolery procesu ładowania powodują, że ładowarka jest bezpieczna zarówno dla akumulatorów jak i użytkowników. Newell DC-USB jest kompatybilna z akumulatorami LP-E10, oryginalnymi oraz zamiennikami. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów.
Najważniejsze cechy ładowarki Newell DC-USB
Kompatybilność: akumulatory LP-E10 Canon
Zasilanie: micro USB, 5 V, 1 A
Prąd ładowania: 8.4 V, 500 mA
Wymiary ładowarki: 4.8 x 8.4 x 2.2 cm
Waga: 33 g
W zestawie: ładowarka, kabel USB (brak zasilacza w zestawie)
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Canon |
| Kompatybilność | Akumulatory LP-E10 |
| Zakres napięcia | 8.4 V, 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB (brak zasilacza w zestawie) |
| Wymiary | 4.8 x 8.4 x 2.2 cm |
| Waga | 33 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL0406 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109122 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.