Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów EN-EL15
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów serii EN-EL15 do Nikon
Kompaktowa ładowarka Newell DC-USB pomoże Ci utrzymać Twoje akumulatory serii NP-FW w pełnej gotowości do użytku. Ładowarka Newell DC-USB jest najmniejszym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że można ją łatwo spakować wraz z resztą sprzętu i zabrać ze sobą w każdą podróż.
Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów NP-FW jest zasilana przez gniazdo USB, dzięki temu możliwe jest ładowanie przez laptopa, powerbank, zasilacze od smartfona oraz w samochodzie. Wbudowana dioda LED sygnalizuje stan procesu ładowania.
Ładowarka Newell DC-USB do EN-EL15 - elastyczne zasilanie
Ładowarka Newell DC-USB do akumulatorów EN-EL15 jest zasilana przez gniazdo USB, dzięki temu możliwe jest ładowanie przez laptopa, powerbank, zasilacze od smartfona oraz w samochodzie. Wbudowana dioda LED sygnalizuje stan procesu ładowania.
Newell DC-USB do akumulatorów EN-EL15 - wydajna i bezpieczna
Urządzenie Newell DC-USB zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane kontrolery procesu ładowania powodują, że ładowarka jest bezpieczna zarówno dla akumulatorów jak i użytkowników. Newell DC-USB jest kompatybilna z akumulatorami EN-EL15, oryginalnymi oraz zamiennikami. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów.
Najważniejsze cechy ładowarki Newell DC-USB
Kompatybilność: akumulatory EN-EL15 do Nikon
Zasilanie: micro USB, 5 V, 1 A
Prąd ładowania: 8.4 V, 500 mA
Wymiary ładowarki: 4.8 x 8.4 x 2.2 cm
Waga: 32 g
W zestawie: ładowarka, kabel USB (brak zasilacza w zestawie)
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Nikon |
| Kompatybilność | Akumulatory EN-EL15 |
| Zakres napięcia | 8.4 V, 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel USB (brak zasilacza w zestawie) |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB, 5 V, 1 A |
| Wymiary | 4.8 x 8.4 x 2.2 cm |
| Waga | 34 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL1743 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109092 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.