Ładowarka Newell D-Tap 16.8 V 5 A do akumulatorów V-mount
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell D-Tap 16.8 V 5 A - szybka ładowarka do akumulatorów V-mount
Ładowarka Newell D-Tap 16.8 V 5 A, którą z łatwością podłączysz do gniazdka elektrycznego, zapewni Ci szybkie i komfortowe uzupełnianie mocy w akumulatorach V-mount. Łączna długość kabli wynosi tu niemal 2 metrów, co pozwoli zadbać o ergonomiczne stanowisko pracy. Prąd wyjściowy, jaki oferuje ta poręczna ładowarka to 16.8 V / 5 A.
Ładowarka Newell D-Tap 16.8 V 5 A - must have dla korzystających z akumulatorów V-mount
Akumulatory V-mount, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów, stają się coraz bardziej powszechne wśród domorosłych twórców video. Nieważne, na jakim poziomie zaawansowania jesteś! Z ładowarką Newell D-Tap 16.8V 5A w wygodny i bezpieczny sposób naładujesz swoje baterie.
Newell D-Tap 16.8 V 5 A do akumulatorów V-mount - układy kontrolujące proces ładowania
W trosce o właściwe parametry procesu ładowania ładowarkę wyposażono w nowoczesne układy monitorujące. Zabezpieczają one urządzenie przed przegrzaniem i przeładowaniem, gwarantując jednocześnie maksymalną żywotność akumulatorów.
Najważniejsze cechy ładowarki Newell D-Tap 16.8 V 5 A
- Przeznaczenie: do akumulatorów V-mount z gniazdem D-Tap
- Prąd wyjściowy: 16.8 V / 5 A
- Długość kabla D-Tap: 95 cm
- Długość przewodu zasilającego: 90 cm
- Zasilanie: 100-240 V, 50/60 Hz, 2 A (max)
- W zestawie: ładowarka Newell D-Tap 16,8 V 5 A, kabel zasilający AC
- Wymiary: 59 x 140 x 36 mm
- Waga: 302 g (343 g z przewodem zasilającym)
Specyfikacja
| Przeznaczenie | V-mount, D-Tap, P-Tap |
| Kompatybilność | Akumulatory V-mount z gniazdem D-Tap |
| Zakres napięcia | 16.8 V / 5 A |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający AC |
| Dodatkowe informacje | Długość kabla D-Tap: 95 cm, długość przewodu zasilającego: 90 cm |
| Wymiary | 59 x 140 x 36 mm |
| Waga | 302 g (343 g z przewodem zasilającym) |
| Kod sklepu (SKU) | NL3229 |
| Kod producenta (EAN) | 5907489646642 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.