Ładowarka indukcyjna do telefonu 4Mobee 10W biała
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna 4Mobee – błyskawiczne ładowanie bez kabli
Ładowarka indukcyjna 4Mobee QX100 10W Biała umożliwia Ci wygodne i szybkie naładowanie swoich urządzeń. Wystarczy położyć smartfon lub smartwatch na ładowarce i poczekać aż nowoczesna technologia napełni baterię.
Standard Qi
Ładowarka indukcyjna QX100 10W Biała jest kompatybilna z urządzeniami wspierającymi standard Qi. W zestawie z urządzeniem znajduje się przewód USB/USB-C.
Inteligentne rozwiązania
Inteligentne podświetlenie powiadomi Cię, kiedy proces ładowania urządzenia dobiegnie końca. Funkcja ta działa tylko ze smartfonami marki Samsung.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | USB/USB-C |
| Moc | 10W |
| Prąd wyjściowy | 1.8A (9V), 2A (5V) |
| Kolor dominujący | Biały |
| Dodatkowe informacje | Urządzenia wspierające technologię bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi |
| Wysokość | 11 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Grubość | 100 mm |
| Kod sklepu (SKU) | 000002125 |
| Kod producenta (EAN) | VB9434365578 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.