Ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-401
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-401 do GoPro
Kompaktowa ładowarka Newell SDC-USB pomoże Ci utrzymać Twoje akumulatory AHDBT-401 do GoPro 4 w pełnej gotowości do użytku. Ładowarka Newell SDC-USB jest najmniejszym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że można ją łatwo spakować wraz z resztą sprzętu i zabrać ze sobą w każdą podróż. Jest zasilana z gniazda USB, wyposażona w dwa kanały ładowania oraz diodową sygnalizację statusu procesu.
Podwójna ładowarka Newell SDC-USB do AHDBT-401 - elastyczne zasilanie
Ładowarka Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-401 jest zasilana przez gniazdo USB, dzięki temu możliwe jest ładowanie przez laptopa, powerbank, zasilacze od smartfona oraz w samochodzie. O aktualnym stanie urządzenia informują diody LED - w trakcie ładowania świeci się na czerwono, zakończenie procesu sygnalizuje zmiana koloru diody na zielony.
Newell SDC-USB do akumulatorów AHDBT-401 - 2 kanały ładowania i bezpieczeństwo
Ładowarka Newell posiada dwa oddzielne kanały ładowania, dzięki czemu szybciej naładujesz posiadane akumulatory AHDBT-401. Zaawansowane kontrolery regulują parametry procesu ładowania, zabezpieczając przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbają o maksymalną żywotność akumulatorów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | GoPro 4 |
| Kompatybilność | Akumulatory LP-E17 |
| Zakres napięcia | 2x 4.35 V, 800 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel USB / micro USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB 5 V, 2.0 A, dwa niezależne kanały ładowania |
| Wymiary | 6 x 4.5 x 2 cm |
| Waga | 27 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL0121 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891102260 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.