Ładowarka dwukanałowa Newell FDL-USB-C do akumulatorów EN-EL15
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell FDL-USB-C do akumulatorów EN-EL15, EN-EL15b, EN-EL15c
Nowoczesna ładowarka do akumulatorów EN-EL15 Newell FDL-USB-C to małe i poręczne urządzenie które zawsze możesz mieć pod ręką. Dzięki wyjątkowej konstrukcji z wbudowanym przewodem USB zawsze podłączysz ją do źródła prądu, możesz także skorzystać z dodatkowego złącza USB-C. Dwa niezależne kanały i świetna wydajność gwarantują, z pełną mocą naładujesz jednocześnie dwa akumulatory, a wielki wyświetlacz LCD przekaże Ci wszystkie potrzebne informacje o stanie ogniw. Ładowarkę Newell FDL-USB-C wyposażono w najnowszej generacji, zaawansowane układy elektroniczne kontrolujące i monitorujące w czasie rzeczywistym parametry procesu ładowania, ochraniając urządzenie przed przegrzaniem i dbając o maksymalną żywotność akumulatorów.

Szybkie i komfortowe ładowanie dla EN-EL15
Postaw na nowoczesność. Ogromny wyświetlacz LCD o znakomitej czytelności dostarcza wszystkich niezbędnych informacji związanych z procesem ładowania akumulatorów. Jeden rzut oka wystarczy, aby sprawdzić natężenie i napięcie. Na ekranie nie zabrakło też wskaźnika doładowania akumulatorów i wskaźnika aktywnych kanałów - oznaczenia CH1 i CH2 sygnalizują rozpoczęcie procesu ładowania i już za kilka chwil Twoje baterie będą gotowe do pracy. Teraz możesz oszczędzać czas i ładować dwa akumulatory EN-EL15 jednocześnie! Nawet gdy uzupełniasz energię w obu bateriach urządzenie Newell zapewnia prąd ładowania o natężeniu 1000 mA.
Gotowa do pracy
Teraz na pewno nie zapodziejesz przewodu USB. W ładowarce Newell FDL-USB-C przewód został sprytnie zintegrowany z urządzeniem. Wyprofilowane wgłębienia w obudowie pozwolą schować przewód w ułamku sekundy zawsze, gdy nie będzie Ci akurat potrzebny! To jeszcze nie koniec do dyspozycji masz także port USB-C. W zestawie znajdziesz odpowiedni kabel do podłączenia do źródła zasilania wyposażonego w USB-C.
Wydajna i bezpieczna
Urządzenie Newell FDL-USB-C zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane najnowszej generacji układy elektroniczne monitorujące proces ładowania powodują, że ładowarka jest bezpieczna zarówno dla akumulatorów jak i użytkowników. Newell FDL-USB-C jest kompatybilna z akumulatorami EN-EL15, oryginalnymi oraz zamiennikami. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów.
Najważniejsze cechy ładowarki Newell FDL-USB-C
Kompatybilność: akumulatory Nikon EN-EL15
Zasilanie: USB/USB-C 5 V, 2.1 A
Prąd ładowania: 8.4 V, 1x 1000 mA / 2x 1000 mA
Wbudowany wyświetlacz
Dwa niezależne kanały ładowania
Wymiary ładowarki: 8.5 x 5.3 x 2.5 cm
Waga: 64 g
W zestawie: ładowarka, przewód zasilający USB-C (brak zasilacza w zestawie)
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Nikon |
| Kompatybilność | Akumulatory EN-EL15 |
| Zakres napięcia | 8.4 V, 1x 1000 mA / 2x 1000 mA |
| Dołączone akcesoria | W zestawie: ładowarka, przewód zasilający USB-C |
| Dodatkowe informacje | USB/USB-C 5 V, 2.1 A |
| Wymiary | 8.5 x 5.3 x 2.5 cm |
| Waga | 64 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL2540 |
| Kod producenta (EAN) | 5907489643191 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.