Ładowarka dwukanałowa Newell DL-USB do akumulatorów serii NP-F, NP-FM
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell DL-USB do akumulatorów serii NP-F, NP-FM
Kompaktowa ładowarka Newell DC-USB dostarczy potrzebną energię do akumulatora. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca i z powodzeniem możesz ją zabierać gdziekolwiek chcesz. Zasilanie odbywa się przez kabel USB, dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz szukać stałego źródła prądu - laptop, powerbank a nawet ładowarka samochodowa będzie doskonałym rozwiązaniem. Ładowarka Newell jest dedykowana akumulatorom z serii NP-F, NP-FM.
Newell - bezpieczny sprzęt
Do wykonania ładowarki wykorzystano najlepszej jakości materiały. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów. W zestawie znajduje się ładowarka i kabel zasilający USB.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Sony |
| Kompatybilność | akumulatory NP-F, NP-FM |
| Zakres napięcia | 8.4 V, 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel zasilający USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB/USB-C 5 V; 2,1 A |
| Wymiary | 4.8 x 8.4 x 2.2 cm |
| Kod sklepu (SKU) | NL1772 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891109221 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.