Ładowarka dwukanałowa Newell DL-USB-C do akumulatorów NP-FZ100
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell DL-USB-C do akumulatorów Sony NP-FZ100
Dwukanałowa Ładowarka Newell DL-USB-C to urządzenie wielkości karty kredytowej o grubości 2 centymetrów. Kompaktowa ładowarka waży 45 gramów, zmieści się do każdej fotograficznej torby i plecaka. Posiada dwa kanały ładowania oraz wyświetlacz który informuje użytkownika o aktualnym stanie naładowania baterii. Możliwość zasilania z dowolnego portu USB sprawia, że ładowanie może odbywać się przy pomocy laptopa, powerbanku, ładowarki do smartfona a nawet podczas jazdy samochodem. Dwa niezależne kanały sprawią, że jeszcze szybciej naładujesz swoje akumulatory. Zaawansowane zabezpieczenia chronią sprzęt przed przegrzaniem i przeładowaniem jednocześnie dbając o maksymalną żywotność akumulatorów.

Newell w trosce o jakość i bezpieczeństwo
Ładowarka została wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów. Urządzenie jest kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami Sony NP-FZ100 oraz ich zamiennikami. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów. W zestawie znajduje się ładowarka i kabel zasilający USB – micro USB (brak zasilacza w zestawie).
Newell w trosce o jakość i bezpieczeństwo
Ładowarka została wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów. Urządzenie jest kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami Sony NP-FZ100 oraz ich zamiennikami. Newell to sprawdzona marka którą sprawdziło już mnóstwo osób - od profesjonalistów po amatorów. W zestawie znajduje się ładowarka i kabel zasilający USB – micro USB (brak zasilacza w zestawie).
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Sony |
| Kompatybilność | Akumulatory NP-FZ100 |
| Zakres napięcia | 8.4 V, 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel zasilający USB – micro USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: micro USB/USB-C 5 V; 2,1 A |
| Wymiary | 4.8 x 8.4 x 2.2 cm |
| Waga | 45 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL1965 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891107456 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.