Ładowarka dwukanałowa Newell DL-USB-C do akumulatorów NP-FW50
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Newell DL-USB-C do akumulatorów NP-FW50
Dwukanałowa ładowarka Newell DL-USB-C zapewni Ci nieograniczoną moc. Profesjonalne urządzenie zostało wyposażone w dwa kanały ładowania oraz wyświetlacz, na którym wyświetla się informacja o poziomie naładowania. Kompaktowa ładowarka waży tylko 45 gramów, dzięki czemu zmieści się do każdej torby bądź plecaka. Możliwość zasilania z dowolnego portu USB sprawia, że ładowanie może odbywać się przy pomocy laptopa, powerbanku, ładowarki do smartfona a nawet podczas jazdy samochodem. Dwa niezależne kanały sprawią, że jeszcze szybciej naładujesz swoje akumulatory. Zaawansowane zabezpieczenia chronią sprzęt przed przegrzaniem i przeładowaniem jednocześnie dbając o maksymalną żywotność akumulatorów.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Sony |
| Kompatybilność | Akumulatory NP-FW50 |
| Zakres napięcia | 8,4 V; 1 x 700 mA / 2 x 500 mA |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel zasilający USB – micro USB (brak zasilacza w zestawie) |
| Dodatkowe informacje | Dwa niezależne kanały ładowania |
| Wymiary | 9 x 5,5 x 2,2 cm |
| Waga | 45 g |
| Kod sklepu (SKU) | NL1964 |
| Kod producenta (EAN) | 5901891106312 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.