Statyw selfie stick do telefonu Spigen S580W MagSafe Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw selfie stick do telefonu Spigen S580W MagSafe Czarny - Black
Spigen S580W to innowacyjny selfie stick stworzony z myślą o posiadaczach smartfonów Apple wyposażonych w technologię MagSafe. Magnetyczny uchwyt zapewnia błyskawiczne i niezwykle stabilne mocowanie, eliminując ryzyko przypadkowego wysunięcia się telefonu podczas dynamicznych ujęć. Solidna konstrukcja i prestiżowy design marki Spigen sprawiają, że jest to narzędzie klasy premium dla każdego pasjonata fotografii.
Specyfikacja
| Maksymalna długość | 120 cm |
| Długość po złożeniu | 25 cm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Mocowanie | Mocowanie magnetyczne MagSafe |
| Waga | 230 g |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Funkcja tripodu; Stabilizacja uchwytu; Szeroki kąt ujęcia; Zasięg pilota wynosi powyżej 10 m. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C; Pilot Bluetooth; Blaszka magnetyczna. |
| Kod sklepu (SKU) | SPI002985 |
| Kod producenta (EAN) | 8809971226035 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.