Statyw selfie stick do telefonu Araree Magfie PodPro MagSafe Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw selfie stick do telefonu Araree Magfie PodPro MagSafe Czarny - Black
Araree Magfie Pod Pro to nie tylko kijek do selfie, ale również stabilny tripod z innowacyjnymi nogami o strukturze plastra miodu. System One-Touch umożliwia rozłożenie statywu jednym przyciskiem, a antypoślizgowe silikonowe podstawki gwarantują pewne oparcie na różnych powierzchniach. Po złożeniu urządzenie mierzy zaledwie 28 cm, co czyni je niezwykle kompaktowym i łatwym w transporcie, idealnym do stworzenia profesjonalnego studia fotograficznego w dowolnym miejscu na świecie.
Specyfikacja
| Maksymalna długość | 150 cm |
| Długość po złożeniu | 28 cm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Mocowanie | Magnetyczne MagSafe (16 magnesów N52, siła 2Kgf) + składany uchwyt zabezpieczający |
| Wykończenie | Anodyzowane aluminium, ABS, PC, Silikon |
| Waga | 282 g |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Profesjonalna głowica kulowa 360°; Tripod One-Touch; Nogi o strukturze plastra miodu; Antypoślizgowe podstawki. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C (30 cm); Pilot Bluetooth. |
| Kod sklepu (SKU) | ARA000134 |
| Kod producenta (EAN) | 8809961110290 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.