Statyw oświetleniowy Quadralite Verso 180 AL Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw oświetleniowy Quadralite Verso 180 AL Biały - White
Statyw Quadralite Verso 180 AL to lekki i kompaktowy statyw oświetleniowy wykonany z aluminium, idealny do pracy z mobilnymi lampami, takimi jak Reporter czy Stroboss. Dzięki wysokości maksymalnej 172 cm oraz długości transportowej wynoszącej zaledwie 47 cm, stanowi doskonałe, przenośne rozwiązanie do fotografii plenerowej i studyjnej.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Praca w plenerze. |
| Rodzaj statywu | Statyw pionowy |
| Udźwig | Do 1 kg |
| Wysokość maksymalna | 172 cm |
| Wysokość minimalna | 47 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Dodatkowe informacje | Łatwy i komfortowy w transporcie, duża elastyczność ustawienia światła, nogi mogą być rozłożone niemal całkowicie płasko, duża stabilność, niewymienny trzpień statywu, gwint 1/4". |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Waga | 1,038 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_011930 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698725709 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.