Statyw do telefonu K&F Concept MS-08 2w1 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw do telefonu K&F Concept MS-08 2w1 Czarny - Black
Prezentowany statyw do telefonu z pilotem charakteryzuje się solidną aluminiową konstrukcją oraz zintegrowaną głowicą kulową, co zapewnia pełną stabilność i swobodę podczas tworzenia profesjonalnych ujęć. Dzięki możliwości rozłożenia kolumny do 158 cm, urządzenie idealnie sprawdza się jako wysoki statyw do telefonu lub funkcjonalny monopod do nagrywania w plenerze.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony (wbudowany uchwyt), kamery sportowe (system GoPro, DJI Osmo, Insta360, SJCAM), aparaty fotograficzne, kamery i akcesoria z gwintem 1/4" |
| Maksymalna wysokość statywu | 158 cm (funkcja monopodu: 155 cm) |
| Minimalna wysokość statywu | 38,4 cm; 35 cm (wymiar po złożeniu) |
| Udźwig | 3 - 4 kg |
| Wykończenie | Głowica kulowa 360°, aluminiowa konstrukcja, powłoka antypoślizgowa na nóżkach, zimna stopka (w uchwycie na telefon) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 450 g |
| Dodatkowe informacje | Liczba sekcji nóg kolumny: 7; Pilot kompatybilny z systemem Android oraz IOS; Uchwyt na telefon wbudowany bezpośrednio w płytkę montażową (5,6 - 9,5 cm); Środa kolumna przekształcana jest w monopod; Niedemontowalna głowica, posiada dodatkowy gwint 1/4". |
| Dołączone akcesoria | Pilot Bluetooth (zasięg do 10 m), adapter na system GoPro, śruba montażowa |
| Kod sklepu (SKU) | KF09.127V1 |
| Kod producenta (EAN) | 6942052515184 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.