towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Sirui S-2205-N Czarny - Black
Sirui S-2205-N to zaawansowany statyw podróżny, wykonany z 8-warstwowego włókna węglowego, który dzięki innowacyjnej, płaskiej konstrukcji po złożeniu i 5-sekcyjnym nogom łączy minimalną wagę (1,4 kg) z maksymalną stabilnością i kompaktowymi wymiarami transportowymi.
Model ten charakteryzuje się wysoką wszechstronnością, oferując funkcję demontowalnego monopodu, możliwość odwrócenia kolumny centralnej dla ujęć z niskiego poziomu oraz chowane kolce ze stali nierdzewnej w stopkach, zwiększające przyczepność w trudnym terenie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Powyżej 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 141 cm |
| Wysokość minimalna | 18 cm |
| Długość po złożeniu | 45 cm |
| Liczba sekcji | 5 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 1,4 kg |
| Dodatkowe informacje | Maksymalna srednica nóg: 28 cm, ośmio-warstowe włókno węglowe, doskonałe tłumienie drgań, funkcja zmiany w monopod, funkcja fotografowania z "żabiej perspektywy", wysuwane kolce dla lepszej przyczepności. |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa, pasek na ramię, krótka kolumna, etui na krótką kolumnę, klucz imbusowy do regulacji statywu. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_000666 |
| Kod producenta (EAN) | 6952060000237 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.