towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Sirui S-1205-N Czarny - Black
Zaawansowany statyw podróżny Sirui S-1205-N został wykonany z 8-warstwowego włókna węglowego, który dzięki swojej 5-sekcyjnej konstrukcji łączy minimalną wagę 1,1 kg z imponującym udźwigiem maksymalnym wynoszącym 12 kg. Jego innowacyjna, płaska konstrukcja oraz możliwość złożenia do kompaktowych 45 cm sprawiają, że statyw ten jest idealny do transportu, jednocześnie oferując dużą wysokość roboczą do 140 cm.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto i wideo |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Powyżej 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 120 cm |
| Wysokość minimalna | 17 cm |
| Długość po złożeniu | 45 cm |
| Liczba sekcji | 5 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 1,1 kg |
| Dodatkowe informacje | Maksymalna srednica nóg: 25 cm, ośmio-warstowe włókno węglowe, doskonałe tłumienie drgań, funkcja zmiany w monopod, funkcja fotografowania z "żabiej perspektywy". |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa, pasek na ramię, krótka kolumna centralna. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_000664 |
| Kod producenta (EAN) | 6952060000213 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.