towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Sirui S-1204-N Czarny - Black
Statyw podróżny Sirui S-1204-N, wykonany z 8-warstwowego włókna węglowego, który dzięki innowacyjnej konstrukcji ze składanymi nogami i demontowanemu monopodowi, łączy minimalną wagę z maksymalną stabilnością i kompaktowymi wymiarami transportowymi.
Ten przenośny statyw to sprzęt dedykowany profesjonalnej fotografii plenerowej i makro, zapewniający doskonałe tłumienie drgań oraz możliwość pracy z poziomu gruntu za pomocą krótkiej kolumny centralnej. Statyw ten stanowi idealne rozwiązanie dla każdego fotografa, który wymaga wszechstronności i niezawodności w terenie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Powyżej 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 140 cm |
| Wysokość minimalna | 18 cm |
| Długość po złożeniu | 45 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 1 kg |
| Dodatkowe informacje | Maksymalna srednica nóg: 28 cm, ośmio-warstowe włókno węglowe, doskonałe tłumienie drgań, funkcja zmiany w monopod, funkcja fotografowania z "żabiej perspektywy". |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa, pasek na ramię, krótka kolumna. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_000663 |
| Kod producenta (EAN) | 6952060000206 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.