Stacja dokująca 4smarts SmartDock 11w1 Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Stacja dokująca 4smarts SmartDock 11w1 Czarna - Black
Stacja dokująca USB-C 4smarts SmartDock jest kompatybilna z ponad tysiącem urządzeń i wspiera systemy Windows, macOS, Android, Linux oraz ChromeOS. Dzięki prostej funkcji Plug&Play urządzenie współpracuje z konsolą Nintendo Switch oraz systemem Samsung DeX bez potrzeby instalowania dodatkowych sterowników. Hub oferuje wysoką przepustowość transferu danych do 10 GB/s na trzech portach USB-A, co zapewnia sprawne przesyłanie plików między laptopem a dyskami zewnętrznymi.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Urządzenia z systemami Windows, macOS, ChromeOS, Android, iOS, iPadOS, Linux; Wsparcie dla Samsung DeX i Nintendo Switch. |
| Złącza / porty | 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI, 4x USB-A (3x 10 Gb/s, 1x 480 MB/s), 1x USB-C (PD 3.0), 1x RJ45 Ethernet (1 GB/s), 1x 3,5 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K przy odświeżaniu 60 Hz; Dostępna nawet przy podłączeniu trzech monitorów zewnętrznych |
| Zasilanie | USB-C PD do 100 W (wejście DC 20 V / 5 A maks.) |
| Liczba portów wyjściowych | 11 |
| Liczba portów ładujących | 1 |
| Dodatkowe informacje | Gniazdo blokady Kensington dla dodatkowego bezpieczeństwa; Funkcja Plug&Play; Aluminiowa obudowa; obsługa do 4 monitorów jednocześnie. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 56 x 18 x 145 mm |
| Waga | 150 g |
| Kod sklepu (SKU) | 4SM000075 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011904655 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.