Smartfon HOTWAV Note 13 Max 6.8" 6+10/256 GB Złoty - Gold
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Smartfon HOTWAV Note 13 Max 6.8" 6/256 GB Złoty - Gold
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy TFT IPS |
| Przekątna ekranu | 6,8" |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | HD+ (720 x 1640 pikseli); Minimalna jasność - 400 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~263 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 48 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 16 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | HD (1920 x 1080) przy 30 kl./s. |
| Procesor | Unisoc T606, 8-rdzeniowy |
| Układ graficzny | ARM Mali-G57 MP1 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5160 mAh; Bateria litowo - jonowa; Do 1000 h pracy na baterii w trybie czuwania |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 10 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 4G LTE, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 5.0 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM lub nanoSIM + microSD |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Panda Glass; Obudowa: Tworzywo sztuczne |
| Odporność | Standardowa odporność na zarysowania i zachlapania |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr; Czujnik grawitacji; Czujnik zbliżeniowy; Czujnik światła; OTA; OTG |
| Dodatkowe informacje | Pojedynczy głośnik multimedialny; Pojedynczy mikrofon z funkcją podstawowej redukcji szumów; Odblokowywanie ekranu przy pomocy Face ID; 10 GB pamięci wirtualnej (VRAM); Możliwość przechowywania dużych ilości danych. |
| Wysokość (mm) | 173 mm |
| Szerokość (mm) | 78 mm |
| Grubość (mm) | 9,2 mm |
| Waga (g) | 223 g |
| Kolor | Złoty |
| Seria | HOTWAV Note 13 Max |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | NOT13071764GL |
| Kod producenta (EAN) | 6971593177568 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.