Słuchawki przewodowe wokółuszne Sennheiser HD 650 Tytanowy szary - Titan gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki przewodowe wokółuszne Sennheiser HD 650 Tytanowy szary - Titan gray
Słuchawki przewodowe Sennheiser HD 650 to wokółuszny, referencyjny model słuchawek Hi-Fi, zaprojektowany z myślą o studyjnej precyzji dźwięku dla wymagających miłośników muzyki. Słuchawki posiadają solidną, stałą budowę pałąka i muszli, a przy tym gwarantują naturalne i precyzyjne brzmienie oraz najwyższy komfort noszenia, co czyni je idealnym wyborem jako słuchawki nauszne do profesjonalnych odsłuchów.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Przewodowa |
| Rodzaj łączności | Adapter Jack 3,5 mm - Jack 6,3 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Złącze | Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Czułość słuchawek: 102 dB, impedancja: 300 Ω, pasmo przenoszenia: 10 - 41000 Hz, magnesy neodymowe, zniekształcenia harmoniczne: <0,05%, specjalna budowa membran ograniczająca minimalnie dźwięczne i zniekształcenia intermodulacyjne. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Długość kabla: 300 cm, przewód połączeniowy (odłączany) wykonany z beztlenowej miedzi o wysokim współczynniku przewodności elektrycznej, wzmocniony Kevlarem, ekstremalnie lekkie cewki aluminiowe, wierne odtwarzanie głosu. |
| Kolor | Szary |
| Waga | 260 g (bez kabla) |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SH508825 |
| Kod producenta (EAN) | 4044155249552 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.