Słuchawki gamingowe Logitech G733 Lightspeed Czarne - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki gamingowe Logitech G733 Lightspeed Czarne - Black
Słuchawki gamingowe Logitech G733 Lightspeed zapewniają niespotykaną swobodę ruchu dzięki zaawansowanej technologii bezprzewodowej o zasięgu do 20 metrów oraz wydajnej baterii pracującej nawet 29 godzin na jednym ładowaniu. Wykorzystanie membran PRO-G i technologii dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 sprawia, że te słuchawki bezprzewodowe oferują kinowe wrażenia oraz precyzyjne pozycjonowanie przeciwników w świecie gry.
Wyjątkowo lekka konstrukcja o wadze zaledwie 278 gramów połączona z miękką pianką zapamiętującą kształt gwarantuje najwyższy komfort podczas długich sesji, a odłączany mikrofon z filtrami BLUE VO!CE dba o Twoje profesjonalne i czyste brzmienie.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Radiowa (Technologia LIGHTSPEED poprzez USB) |
| Zasięg | 20 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Maksymalny czas pracy | Do 29 godzin (bez podświetlenia) lub do 20 godzin (z domyślnym podświetleniem) |
| Złącze | USB |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Membrany PRO-G 40 mm, dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0, certyfikat Discord, podświetlenie LIGHTSYNC RGB (16,8 mln kolorów), filtry BLUE VO!CE, dwuwarstwowa pianka dopasowująca się do kształtu głowy. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 194 x 190 x 83 mm |
| Waga | 278 g |
| Dołączone akcesoria | Przewód USB |
| Kod sklepu (SKU) | 981-000864 |
| Kod producenta (EAN) | 5099206088719 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.