Słuchawki douszne 4smarts Melody Lite 3.5 mm Białe - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki douszne 4smarts Melody Lite 3.5 mm Białe - White
Te słuchawki douszne przewodowe ze złączem 3,5 mm gwarantują krystalicznie czysty dźwięk i głęboki bas, stanowiąc idealny sprzęt dla miłośników muzyki. Dzięki niewielkiej wadze i ergonomicznemu kształtowi, urządzenie jest wygodne w noszeniu, a zintegrowany mikrofon i nieplączący się kabel czynią je wszechstronnym modelem słuchawek do rozmów.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Przewodowa |
| Rodzaj łączności | Jack 3,5 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Złącze | Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Długość kabla: 110 cm, maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 95 dB +/- 3 dB, zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 000 Hz, impedancja: 24 Ohm +/-15%. |
| Kolor | Biały |
| Waga | 12 g |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07144 |
| Kod producenta (EAN) | 4250774952135 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.